Dzieci i młodzież mają mnóstwo uroczystych okazji, na których muszą wyglądać elegancko. Najbardziej popularna to komunia i studniówka.

Wszyscy bardzo poważnie traktują te wydarzenia i oczekują dopięcia każdego szczegółu na ’ostatni guzik’.

 Na rynku koszule dziecięce nie są ani wysokiej jakości, ani nie pasują do dziecięcej sylwetki. Ważne są wykończenia oraz dodatki do uroczystości.

Kupując gotowe koszule, nie ma możliwości, aby dziecko wyglądało wedle zamysłu opiekuna, a jedynie na ile pozwala rynek standardowo szytych koszul przy masowych produkcjach.

Młodzież w okresie maturalnym, chce wyglądać idealnie. Niestety, młodzi panowie są jeszcze na etapie dorastania i rozmiar kołnierzyka, w stosunku do postury, długości rąk, są nieadekwatne w koszulach sklepowych.

My szyjemy od postaw, bez szablonu ogólnego. Szablon jest robiony pod sylwetkę danej osoby, co skutkuje idealnym dopasowaniem.

Dobierzemy odpowiedni materiał, rodzaj kołnierza pod muchę, czy krawat, odpowiednie mankiety do okazji, a także wykończenia przodów, guziki, sztywniki kołnierzy i mankietów. Monogram, data wydarzenia, czy dowolny napis wyhaftujemy w miejscu przez Państwa wskazanym. 

 Młody Klient i jego opiekunowie, będą zadowoleni z właściwego kroju, materiału, rodzaju kołnierza, mankietów oraz pełnej personalizacji koszuli.

Garnitur, smoking, a może frak ? My doradzimy i uszyjemy stosownie do okazji !