Ślub

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu człowieka. Pragniemy pomóc naszym klientom w przygotowaniu się do tego uroczystego dnia. Szyjemy koszule ślubne do garnituru, smokingu oraz fraku.

Pod krawat, czy muchę ? Pomożemy w wyborze !

Kluczowe w koszuli ślubnej jest nie tylko idealne skrojenie i dopasowanie do sylwetki, ale również wybór odpowiedniego materiału. Zdjęcia ślubne będą pamiątką na całe życie, w związku z czym wybór materiału w kolorze sukni jest bardzo ważny.

Aż prawie 94% sukien ślubnych jest w kolorze śmietanowym, w kolorze ivory, natomiast pozostałe 5% należy do śnieżno białych, a 1% do bone (biel z dodatkiem fioletu), czy szampańskiego (złotawy odcień).

Często kolor ecru (waniliowy) jest mylony z kolorem ivory, czyli złamanej bieli. Kolor ivory nosi też nazwę naturalnej bieli, który ciężko odróżnić od bieli, bez zestawienia dwóch na raz.

Warto mieć skrawek sukni, który nie zostawi żadnych wątpliwości w trakcie dobierania odpowiedniego materiału.

Mamy materiały zarówno w kolorze ivory w połysku, macie, gładkie, czy z fakturą, jak i śnieżną biel.

Na podstawie długoletniego doświadczenia, wysoce rekomendowane jest posiadanie drugiej koszuli na zmianę, na wypadek przepocenia pod wpływem emocji, a także nieprzewidzianych sytuacji.

Uszyjemy dla Państwa koszulę, która posłuży na wieczorze kawalerskim, na poprawinach i pomoże w odświeżeniu w trakcie wesela.